Dell

Dell çözümleri aygıttan veri merkezine ve buluta kadar her alanda daha hızlı ve daha bilinçli karar vermenize, BT işlemlerini kolaylaştırmanıza, son kullanıcı verimliliğini artırmanıza ve verilerinizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

 Verileri her yerde optimize edin ve işletme maliyetlerini aşağı çekin

 Dell depolama çözümleri güvenilirlik ve yüksek performans sağlar, maliyetleri düşürür ve veri merkezinizi birleşik ve dinamik bir BT ortamına dönüştürür. Yapabilecekleriniz: 

Depolamanızın bakım maliyetlerini yarıya indirebilirsiniz 

Verimliliği artırabilirsiniz 

Çoğaltmalar, anlık görüntüler, klonlar ve yansıtmalarla yönetimi ve korumayı basitleştirebilirsiniz 

Uygulama performansını optimize edebilirsiniz 

Verilerinizi koruyabilir, idari gereksinimlere ve saklama gereksinimlerine uyum sağlayabilirsiniz

 Dell EMC’nin felaket kurtarma önerileri altında birleştirilen, devamlı veri koruması ve devamlı uzak lokasyona veri transferi çözümleri sayesinde, kritik verilerin lokal ve uzak lokasyon transfer işlemlerinin yönetimlerini en basite indirgeyebilmektedir. Önde gelen Microsoft, Oracle ve SAP gibi üreticilerle entegrasyon anlamında, tam uyumluluk özelliği de mevcuttur.

 Veri yedekleme, koruma ve kurtarma işlemleri için EMC çözümleri kullanılmaktadır. EMC yedekleme ve kurtarma ürünleri, firmanız için ölçeklenebilir, esnek ve her zaman büyümeye hazır yazılım ve donanım çözümleri sunmaktadır.Dell EMC sahip olduğu geniş ürün portföyünü, gelecek nesil yedekleme teknolojilerini ve yönetim stratejilerini birleştirerek çok daha kapsamlı bir şekilde bilgi korumasına imkan sunmaktadır.

 Karmaşık veri merkezi altyapıları yönetimini daha basite indirgeyebilmeye yardımcı olacak Dell EMC veri merkezi yönetim çözümleri bulunmaktadır.

 Dell EMC Xtreme çözümleri ile çok yüksek performans bekleyen ortam ve uygulamalar için farklı seçeneklerde Flash teknolojileri sunmaktadır.