GTB Technologies

DLP & VERİ KEŞFİ & SINIFLANDIRMA

GTB’nin Veri Koruma Çözümleri, hem güvenilir hem de güvenilmeyen kullanıcılardan gelen tehditleri ele alması bakımından önde gelen rakiplerinden benzersizdir. Sadece rapor etmenin aksine, parmak izi özelliği ile, tüm protokollerin (bilinmeyenler bile dahil) gerçek zamanlı olarak denetlenmesi ve isteğe bağlı olarak veri kaybının hemen durdurulması sağlar.

Ağ ve/veya cihazlardan TÜM giden/gelen iletimlerin gerçek zamanlı veri sınıflandırmasını gerçekleştiren bir sistemdir. Anahtar, içeriği değil, dosyayı korumaktır. Dolayısıyla, aynı içerik farklı biçimlerde birden çok dosyada bulunuyorsa, sistem bunu hala algılar ve işem üzerinde bir eylemi gerçekleştirir.

GTB DLP

Ağa bağlanan ve veri aktarımlarını pasif olarak denetleyen aygıtları kısıtlamak yerine, GTB Advanced Endpoint Protector, kuruluşlara, bulut uygulamaları da dahil olmak üzere, hem açık hem de kapalı alanlarda ağ, uygulamalar ve çıkarılabilir medya aygıtları arasında hangi içeriğin aktarılabileceğini kontrol etme olanağı sunar.

GTB DLP VE VERİ SINIFLANDIRMA

GTB’nin Veri Kaybını Önleme çözümleri, verileri TÜM biçimlerde, “Data at Rest”, “Data in Motion” ve Kullanım Verileri’de korur. GTB’nin Veri Koruma Platformu teknolojisi, kurumlara Birleşik Veri Merkezli Politika yaklaşımı sağlar. Gelişmiş tehditleri yönetmek, verileri analiz etmek, veri kaybını önlemek, markayı ve itibarı korurken uyumluluğu sağlamak için gereken genel kontrol ve görünürlük sağlar.

DLP THAT WORKS

İşletmelerin bir veri koruma çözümü seçmesinin nedeni ne olursa olsun, bireysel ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen iş odaklı ve hedeflerine ulaşmaya yardımcı olmak için uzmanlık ve teknolojiye sahip bir üretici seçilmesi önemlidir.