Hitachi

Bilişim Teknolojisinin gerçek bir öncüsü olan Hitachi, gün geçtikçe artan talepleri karşılamada imalatçılara yarı iletkenler, ekran üniteleri ve ileri teknoloji ekipmanlar tedarik etmektedir.

 Veri saklama çözümleri

Hitachi Vantara (Veri Sistemleri) yaşamsal öneme sahip verilerinizin tümünü güvenli, güvenilir ve yönetilmesi kolay biçimde korur. Müşterilerimizin gereksinimlerine yanıt vermek üzere, geniş kapsamlı bir ürün grubu içeren donanım ve yazılım servisleri sunmaktayız.

Sunucular

Blade, alışılageldik raf-monteli sunuculara göre yer, elektrik gücü ve zaman açısından büyük miktarda tasarruf sağlayan piyasada en hızlı gelişen sunucu formatıdır. Her zaman güvenilirdir, kurması ve yönetmesi kolaydır.

Veri Analitiği

Pentaho, çok çeşitli büyük veri dağıtımları ve Nesnelerin İnterneti (IoT) için kurumsal sınıf, açık kaynak tabanlı platforma sahip lider bir veri entegrasyon ve iş analitiği şirketidir.

Aǧ baǧlantılı depolama (NAS)

Hitachi Vantara, en yüksek niteliğe sahip ağa bağlı depolama (NAS) ve depolama alan ağı (SAN) çözümlerini, performansa ve kullanım kolaylığına odaklı olarak tedarik etmektedir.

Veri saklama yazılımları

Hitachi'nin veri saklama yazılımları, verilerinizi korur ve yönetir, performansı daha iyi hale getirir ve maliyetlerin azaltılmasına yardım eder.