Info Blox

Infoblox ile DNS, DHCP ve IP Adres Yönetimi Daha Kolay!!

Infoblox ile verimlilik ve uygulama performansını arttırırken network yatırım ve işletme giderlerinizi %50’ye kadar düşürebilirsiniz. DNS, DHCP ve IP adres yönetimi gibi çekirdek ağ hizmetlerinin kurulum ve idamesinin otomatikleştirilmesiyle Infoblox müşterileri, altyapılarını sağlamlaştırarak; ağ üzerindeki karmaşık, maliyetleri yükselten, verimliliği riske atan, hataya açık elle gerçekleştirilmek zorunda olan işlerden oluşan katmanı ortadan kaldırmaktadırlar.

Mobil İşgücüne Veri Merkezi Yönetim ve Erişebilirliği Kazandırmak

İşletmeler dahili ve harici veri risklerini azaltmak ve gerektiğinde verinin kurtarılabilirliğinden emin olmak için kurumsal verilerini koruma ihtiyacındadırlar. Converged veri koruma son kullanıcı’nın taşınaiblir bilgisayarlarında, akıllı cihazlarında ve bulut uygulamalarında ki kullanıcı verisinin kontrolü ve erişilebilirliğini tek bir çözümde sunarak organizasyonların bu sorunlarını adreslemektedir. Druva , organizasyonların kritik iş verileri üzerlerinde kontrol kurarak, nerede olursa olsun geri kazanımına olanak sağlar.

Yeni bir veri manzarası yeni bir yaklaşım gerektirir. Bugün kurumsal verinin %40’ı taşınabilir bilgisayarlarda, mobil cihazlarda ve bulut uygulamalarında bulunuyor. IT dünyası için bu, çalışan verimliliği, veri yönetimi ve iş sürekliliğinden emin olmak için verinin korunabilirliğine olanak sağlayan kontrol ve görünebilirliğin kaybolması demektir. Druva, organizasyonların kritik iş verileri üzerlerinde kontrol kurarak, nerede olursa olsun geri kazanımına olanak sağlar.