Mcafee

McAfee, öncü bir siber güvenlik şirketi olarak tüketicilere, küçük ve orta ölçekli şirketlere, kurumlara ve devlet kuruluşlarına yönelik gelişmiş güvenlik çözümleri sunar. McAfee'nin güvenlik teknolojilerinde ev kullanıcılarının ve işletmelerin dosyasız saldırılar, virüsler, zararlı yazılımlar ve diğer çevrimiçi tehditlerden oluşan bir sonraki dalganın bir adım önünde olmasını sağlayan, McAfee Global Threat Intelligence tarafından desteklenen benzersiz bir öngörü yeteneğinden yararlanılır.

 Cihazdan Buluta Siber Güvenlik Kendimizi dünyayı siber tehditlerden korumaya adıyoruz.

Tehditler artık bilgisayarlarımızla sınırlı değil, bağlantılı dünyadaki tüm cihazları kuşatmış durumda.

Ailelerimizin, topluluklarımızın ve uluslarımızın güvenliğini sağlama görevini aralıksız sürdüreceğiz.

Sonuç odaklı güvenlik tasarımı

Açık, proaktif ve zeka destekli bir yaklaşımla cihazdan buluta kadar tüm tehditleri durdurmak ve verileri korumak için tasarlanmış dijital dönüşüm uyumlu güvenlik çözümleri.

Tehdit İstihbaratı Ağı

Son 30 yıl içinde evde ve dışarıda kullandığınız cihazlarınızı virüslere, zararlı yazılımlara, dosyasız saldırılara ve diğer tehditlere karşı koruyan McAfee, zengin ve kapsamlı bir küresel tehdit istihbaratı ağı oluşturdu. Bu ağ sayesinde dünya geneline yayılmış 500 milyondan fazla uç noktada sürekli olarak veri analiz etme ve toplama işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

Bulut Güvenliği

Karma bulut ortamlarında tam görünürlük ve denetim ile işletmenizin hızlanmasını sağlar. Bulut güvenliği çözümlerimiz, API'ler ve ters proxy ile bulut yelpazesinin tamamında (SaaS, PaaS ve IaaS) veri ve iş yükü koruması sunar.

Güvenlik Farkındalığı

Koruma, algılama ve düzeltme işlemlerinin cihazdan buluta tüm ortamlarda eş zamanlı olarak gerçekleştirilmesi için güvenlik analizi, bulut güvenliği, SIEM ve makine öğrenimi bileşenlerinden faydalanıyoruz. Uç nokta koruması, bulut erişimi güvenlik aracısı (CASB) ve McAfee ePolicy Orchestrator ürünlerimiz birlikte tehdit savunması yaşam döngüsünün tamamında düzenleme sağlar.

Uç Nokta Güvenliği

Durum ve risk arasında bağlantı kurarak dijital alanınızın tamamını savunun. Uç nokta güvenliği çözümlerimiz, ileri düzey bir güçlendirilmiş savunma ve birleştirilmiş yönetim deneyimi ile dosyasız saldırılar, aynı gün saldırıları, fidye yazılımı ve rahatsızlık saldırılarına karşı mücadele etmenizi sağlar.