Supermicro

Günümüzde yazılım uygulamaları alanında yaşanan gelişmeler nedeniyle, yazılımların barınağı olarak güçlü donanımlara ihtiyaç duyuluyor. Bu alanda sunucu, iş istasyonu ve depolama çözümlerine duyulan gereksinim de hızla artıyor. Türkiye’de enterprise ürün grubunda hızla yükselen, kalitesiyle öne çıkan trend markalardan biri olan Supermicro ise, katma değerli çözümlerle müşterileriyle buluşuyor. Yüksek işlem performansı performansı sunan Supermicro, proje desteklerinin yanı sıra, ısı yönetimi ve güç verimliliği sağlıyor, yüksek kalitede benzersiz mimariler ve yine yüksek kalitede depolama imkanıyla öne çıkıyor.

Projelerinize Özel Uygulamalar

Supermicro, başlı başına bir sistem üretici olduğu gibi, birçok markaya da donanım üreticiliği hizmeti veriyor. Belli kalıplarla üretilmiş ürünleri projelerinize uyarlamak yerine, projelerinize özel uygulamalar tasarlayıp, ihtiyaca yönelik çözümler üretebiliyor. Supermicro bu hizmeti, globalde yaklaşık 4.500 çeşit komponenti ile sağlıyor.

Geniş Ürün Grubu

Supermicro ürün grubu içerisinde, Sunucu Mimarileri, Depolama Sistemleri; Sistem Parçaları; İş İstasyonu Ailesi, Blade Mimarisi Sunucular, Blade Node Sunucular, Microcloud Sunucular, Tein Sunucular, Network Ekipmanları, Embedded Sistemler ve GPU/Xeon Phi Sistemler yer alıyor. NSC, Supermicro ürünlerinin alımı ve proje oluşturma hizmetlerinde yetkili satıcı olarak kusursuz hizmet veriyor.