Trend Micro

Trend Micro, BT güvenliği alanında küresel ve lider markalardan biri. Dijital bilgi alışverişi yapabilmeleri adına dünyayı şirketler ve tüketiciler için güvenli bir yer haline getiren güvenlik çözümleri geliştiren Trend Micro, sunucu güvenliği, bulut güvenliği ve küçük işletme içerik güvenliğinde tercih edilen bir marka. Sunduğu çözümlerle son kullanıcıları kullandıkları bütün cihazlarda koruyor, modern veri merkezlerinde güvenliği optimize ediyor ve hedefe yönelik saldırılara karşı emniyet altına alıyor. Birinci sınıf istemci-sunucu, ağ ve bulut koruma çözümleri sunan Trend Micro’nun sunduğu güvenlik çözümleri ürün tipine, iş heefine, ürün paketine ve seçilen destek hizmetlerine göre değişiyor.

Trend Micro, ürün tipine göre, HybridCloud Security, Güvenlik Hizmeti – Saas, Üç Nokta ve Mobil Cihazlar, Ağ ve Web, Güvenlik ve Risk Yönetimi, Mesajlaşma ve İşbirliği, Veri Koruma ve Şifreleme alanlarında çözümler sunuyor. Hizmet alacak kullanıcısının iş hedefine göre Sanallaştırma ve Bulut Güvenliği, BT’nin Mobil Cihaz Entegrasyonu, Gelişmiş Hedefe Yönelik Saldırılarla Savaşma, Düzenlemelere Uyum, Giderleri Düşürme ve Entegrasyon kapsamında çözümler sağlıyor. Trend Micro’nun ürün paketine göre verdiği hizmetler ise şöyle: Enterprise Security Suite, Enterprise Security forEndpoints, Enterprise Security forEndpointsand Mail Servers, Enterprise Security forCommunicationandCollaboraiton, Enterprise Security for Gateways.

Office Scan

Tesis içi ve bulut güvenlik teknolojilerini birleştirerek dosya sunucuları, fiziksel ve sanal masaüstleri ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra POS ve ATM uç noktaları için koruma sağlıyor.

Deep Discovery

Tehditlere karşı koruma platformu, bugünün sinsi ve hedefe yönelik saldırılarını gerçek zamanlı olarak algılamanızı, analiz etmenizi ve bunlara tepki vermenizi sağlıyor. Bağımsız bileşenler ya da kapsamlı siber güvenlik platformu olarak dağıtılan Deep Discovery, organizasyonunuz açısından en önemli olan noktada tehditlere karşı gelişmiş koruma sağlıyor.

Deep Security

Deep Security, otomatik ve üst düzeyde ölçeklendirilebilir bulut güvenliği sağlıyor. Milyonlarca sunucunun korunması amacıyla dünya çapında yüzlerce müşteri tarafından tercih edilen Deep Security, Trend Micro’nun Bulut ve Veri Merkezi Güvenliği çözümünü destekleyerek tek bir tümleşik platformdan fiziksel, sanal ve bulut sunucular için sektörde lider güvenlik özellikleri sunuyor.

Interscan Web Security

İş yerinde gelişmiş internet tehditleri ve artan bulut tabanlı tüketici uygulamalarıyla karşı karşıya kalındığında, ağ risklerinin anlaşılması açısından, uygulama şeffaflığı önem taşıyor. InterScanTM Web Security, internet tehditlerine karşı gelişmiş koruma sağlamak için uygulama kontrolünü, kötü amaçlı yazılımlara karşı gelişmiş tarama, gerçek zamanlı web itibarı ve esnek URL filtreleme özellikleriyle bir araya getiren yazılım sanal cihazı.