loader

Hakkımızda

Profesyonel çözümler, iyi planlamalar sonucunda ortaya çıkıyor. NSC olarak biz de 2004 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet veriyoruz.

qloud
2
NSC BİLİŞİM

Her gün gelişen teknolojiye bir katkıda bulunmak, yeni çözümler üretmek ve geliştirmek için en büyük yardımcımız olan doğa, bizlere her konuda ipuçları veriyor ve teknoloji alanında en iyi mühendisleri olan “arıları” hizmetimize sunuyor. Arılar, çalışkanlıkları ve ürettikleri mühendislik harikası petek yapılarıyla, ancak uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda ulaşabileceğimiz çözümleri, genetik kodlamaları sayesinde, binlerce yıldır sağlıyor. Arıların harika bir uyum içerisinde bir araya getirilmiş, onlar için en değerli şey olan larva ve ürettikleri besinleri koruyan bal peteklerini; binlerce kod satırının sistematik bir şekilde bir araya getirdiği, bilgisayarları ve donanımları koruyan yazılım çözümlerine benzeterek logomuza yansıttık. Bal peteğini oluşturan altıgenlerden ilham aldık. Profesyonel çözümler, iyi planlamalar sonucunda ortaya çıkıyor. NSC olarak biz de 2004 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet veriyoruz. Satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da her zaman yanınızda yer alıyoruz. Satış sonrası destek, bizim en önemli ilkelerimizden biri. Gün içerisinde, bilişim teknolojilerini her an kullanan, uygulayan ve geliştiren; yeterli eğitimi almış, uzman bir ekibimiz var ve her zaman birbirimizle yarış içerisindeyiz. Müşterilerimizi sonuna kadar dinliyor, araştırıyor; en iyi çözüme ulaşırken hiç bir zaman tek seçenek sunmuyoruz. En önemlisi de hatalı olduğunu düşündüğümüz hiçbir projenin altına imzamızı atmıyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

QLOUD
4
Vizyonumuz

Bilgi güvenliği ve siber güvenlik alanında müşterilerimize seçkin hizmetler sunuyor ve alanımızda bir dünya markası olmak için çalışıyoruz. Etik ve doğru olanı yapmak, güvenli ve şeffaf bir koruma sağlamak, mükemmel olanı ve en yüksek kaliteyi sunmak, müşterilerimize beklentileri yönünde geliştirilmiş hizmetler sağlamak, çalışmalarımızla topluma da yardımcı olmak ve zorlukların üstesinden gelen bir tutumla iş süreçlerini yönetmek, bizim olmazsa olmazlarımız.

3
Misyonumuz

Müşterilerimize, huzurlu şekilde çalışmalarını sağlayarak, yüksek kalitede, yenilikçi bilgi güvenliği hizmetlerini ve çözümlerini sunmak,ilk hedefimiz. Bu bakış açısı ve vizyonumuz çerçevesinde müşterilerimizle kuvvetli dostluk bağları kuruyor ve bilgi sistemleri konusunda her zaman yanlarında oluyoruz. Yürüttüğümüz her proje için akılcı çözümler üretmekten ve tüm bunları yaparken çevremize gülümsemekten vazgeçmiyoruz.

AzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkish

NSC Cloud Yüksek Performans Düşük Maliyet.